جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

یادداشتی از آقای شیرالی مدیر دبیرستان شهید شیخانی در دهه 70

   

  بهترین دوران زندگی حرفه ای ام در ملاثانی سپری شد

  سلامی به گرمی صداقت و به پاکی روح جوانی و عرض ادب به تمامی زحمت کشان نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه علم و ادب و سلامی ویژه به شاگرد روزهای جوانیم و همکار دوران موسفیدیم جناب آقای نعیم حمیدی عزیز !

  جناب آقای حمیدی ، یکی از بهترین دوران زندگی حرفه ایم را مفنخرم که در ملاثانی و در خدمت دوستانی همانند حاج عبدالساده (حاج مرتضی ) حمیدی و حاج محمد حمیدی اصل و لفته منصوری و ....... و استاد خودم احمد عامری و احمد جوادی سپری کردم و موجب بالندگی این بنده حقیر است که در دوران مدیریتم افراد موثر و مومنی همانند حضرتعالی و جاسم علیزاده و سید عبدالله موسوی و جابر عامری ...... را توانستم به پرورش داده و به جامعه تعلیم و تربیت معرفی نمایم و بازهم خدارا شاکرم که زنده ماندم تا پمره تلااش هرچند ناتوانم را در وجود شماها ی پر تلاش در جامعه ببینم از اینکه دست به خاطره نویسی زده و مارا هم به دوران جوانیمان یاد آور شدید آفرین گفته و اگر در اسن راستا نیازی به بنده حقیر داشتید تا عمری باقی است آماده همکاری هستم و موفقیت خود را در عرصه مدیریت آموزشی مدیون مردم خوب ملاثانی و بویژه انجمن اسلامی پویای آن زمان و آقایان احمد جوادی و سایر دوستان میدانم جا دارد از همین جا از تلاش شما و سایر دوستانتان نهایت سپاس را داشته باشم .

  موفقیت همه عزیزان را از خداوند منان خواهانم ارادتمند همه خوبان ملاثانی 

  سهراب شیرانی


  این مطلب تا کنون 18 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 19 خرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : دوران ,حمیدی ,احمد ,آقای ,ملاثانی ,احمد جوادی ,بنده حقیر ,جناب آقای ,زندگی حرفه ,دوران زندگی ,بهترین دوران زندگی ,
  یادداشتی از آقای شیرالی مدیر دبیرستان شهید شیخانی در دهه 70

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر